Bez kategorii

Odzyskiwanie danych co przystoi wiedzieć.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Jak korzystać z Recuva dla Android Data Recovery

Android Data Recovery to prosta i przyjazna dla użytkownika aplikacja, która pomaga znaleźć usunięte pliki na urządzeniu z systemem Android. Ten program może również naprawić problemy, które powodują utratę danych. Na przykład, twoje urządzenie może mieć czarny ekran lub uszkodzony ekran. Android Data Recovery pomoże Ci odzyskać dane, nawet jeśli Twoje urządzenie nie działa prawidłowo.

Recuva

Kiedy tracisz dane z urządzenia z systemem Android, potrzebujesz niezawodnego narzędzia do odzyskiwania danych. Ale jak używać Recuva do odzyskiwania danych z Androida? Pierwszą rzeczą, którą powinieneś wiedzieć, jest to, że oprogramowanie może odzyskać usunięte pliki i filmy z karty SD, ale nie może odzyskać danych z pamięci wewnętrznej telefonu. W takich sytuacjach powinieneś użyć alternatywnego narzędzia do odzyskiwania danych.

Jednym z najlepszych sposobów na odzyskanie usuniętych danych z Androida jest użycie oprogramowania zaprojektowanego specjalnie do tego celu. Programy te są darmowe, łatwe do pobrania i można je połączyć z telefonem z systemem Android. A także są kompatybilne ze wszystkimi rodzajami mobilnych systemów operacyjnych. Ale pamiętaj, że mogą nie dać ci dobrych wyników w każdym przypadku.

Recuva jest jednym z najpopularniejszych narzędzi do odzyskiwania danych dla komputerów z systemem Windows i jest kompatybilna z urządzeniami z systemem Android. Musisz jednak upewnić się, że masz kompatybilną kartę SD przed pobraniem Recuva dla Androida. Jeśli nie masz karty SD, odzyskanie usuniętych plików będzie niemożliwe. Recuva może również odzyskać usunięte pliki z innych urządzeń pamięci masowej, w tym odtwarzaczy MP3 i kart micro SD. Ma również przyjazny dla użytkownika interfejs i pozwala uruchomić szybkie skanowanie lub głębokie skanowanie urządzenia.

Recuva Android data recovery to świetny wybór do odzyskiwania utraconych lub usuniętych treści z telefonów z systemem Android. Jego intuicyjny interfejs wyświetla, jaki typ danych został utracony i jak dobrze działa oprogramowanie do odzyskiwania. Pozwala nawet wybrać konkretne pliki, które chcesz odzyskać. Po wybraniu pliku możesz wyświetlić jego podgląd, aby sprawdzić, czy jest on dostępny.

AirMore

AirMore android data recovery to darmowy program, który pozwala odzyskać dane z urządzeń z systemem Android, w tym tabletów i smartfonów. Posiada łatwy w obsłudze interfejs i dostarcza wszystkich niezbędnych narzędzi potrzebnych do odzyskania plików. Jest również bezpieczny w użyciu i obsługuje najpopularniejsze modele Androida.

Niezależnie od tego, czy zgubiłeś kartę SD, czy upuściłeś telefon do wody, AirMore może odzyskać wszystkie dane z Twojego urządzenia. Jest to darmowe oprogramowanie, które jest łatwe w instalacji i użyciu, i ma prosty interfejs jednym kliknięciem. Obsługuje urządzenia z systemem Android i obsługuje Google Drive, więc łatwo jest zacząć. Działa również z wieloma różnymi formatami danych. Ponadto nie wymaga dostępu root, więc nawet jeśli straciłeś telefon bez wyraźnego powodu, możesz użyć AirMore, aby odzyskać utracone dane.

Bezpłatną wersję programu AirMore można pobrać z różnych stron internetowych. Oferuje ona również ograniczony darmowy okres próbny. Wersja próbna pozwala wypróbować program przez 30 dni za darmo, zanim zapłacisz. Istnieje również wersja premium, która ma bardziej zaawansowane funkcje i szybszy czas odzyskiwania niż wersja darmowa.

Najnowsza wersja tego programu pozwala na przywrócenie utraconych danych z urządzenia z systemem Android. Pozwala również na kopiowanie danych pomiędzy urządzeniami. Ten program pozwala również odzyskać dane z każdego rodzaju urządzenia, w tym tabletów i smartfonów. Jest kompatybilny z większością urządzeń z systemem Android i może być używany do odzyskiwania utraconych danych.

AirMore Android Data Recovery obsługuje również 6000 urządzeń z systemem Android, w tym sformatowane plikow. Posiada również prosty interfejs użytkownika, który ułatwia wybór plików, które chcemy odzyskać. Oprogramowanie umożliwia wybieranie pojedynczych plików i folderów.

MobiSaver

Jeśli przypadkowo usunąłeś plik ze swojego telefonu z systemem Android, potrzebujesz aplikacji, która pomoże Ci go odzyskać. MobiSaver dla Androida może pomóc Ci odzyskać pliki z pamięci wewnętrznej i karty SD. Jest to darmowy program, który działa z prawie wszystkimi telefonami z systemem Android. Po zakończeniu skanowania możesz kliknąć przycisk start, aby rozpocząć odzyskiwanie plików.

EaseUS MobiSaver for Android to jedna z najpopularniejszych aplikacji do odzyskiwania danych dla systemu Android. Jest prosta w użyciu i bardzo skuteczna w odzyskiwaniu utraconych lub usuniętych plików. Posiada kilka wyjątkowych funkcji, w tym odzyskiwanie danych bez utraty danych, podgląd przed odzyskaniem i bezpieczne odzyskiwanie danych. Ale ma pewne ograniczenia, jak to nie może odzyskać dane, które są przechowywane w pamięci urządzenia i plików, które zostały nadpisane lub usunięte przez przypadek.

Ta aplikacja działa ze wszystkimi urządzeniami z systemem Android, od starych smartfonów po nowe. Obsługuje wszystkie popularne systemy operacyjne, w tym Android 4.1 i wyższe. Możesz wybrać, aby przywrócić konkretne pliki lub odzyskać wszystko naraz. Po odzyskaniu danych możesz je edytować, jeśli potrzebujesz. Kolejną cechą jest to, że obsługuje ręczne odzyskiwanie.

Interfejs programu EaseUS MobiSaver for Android jest prosty i intuicyjny. Możesz wybrać jakie pliki mają zostać odzyskane z telefonu z Androidem. Możesz również wybrać lokalizacje, w których chcesz zapisać pliki. Jeśli martwisz się o utratę ważnych plików, MobiSaver dla Androida to dobry wybór dla Ciebie. Możesz wypróbować wersję próbną za darmo i sprawdzić, czy działa dla Ciebie.

EaseUS MobiSaver for Android został zaprojektowany tak, aby maksymalnie uprościć ten proces. Po zainstalowaniu oprogramowania na komputerze, podłącz swój telefon z systemem Android. Po połączeniu, oprogramowanie rozpocznie automatyczne skanowanie. Po zakończeniu skanowania zobaczysz listę plików i danych, które wykrył. Następnie możesz wybrać te pliki i przywrócić je do Androida.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

Udostępnij

O autorze