Odzyskiwanie danych z macierzy RAID

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID wizytówki przyzwoitego zakładu.

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID wizytówki przyzwoitego zakładu.

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID Recenzja oprogramowania Danych ZROBII PCA do zarządzania raidami

Odtwarzanie danych z macierzy RAID  zaradny firma na ratunek.
Odzyskiwanie danych z macierzy RAID

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID Dlaczego ważne jest, aby dowiedzieć się o odzyskiwaniu danych z macierzy RAID? Jest to ważne, ponieważ sukces każdej operacji odzyskiwania danych na poziomie przedsiębiorstwa zależy od możliwości odbudowania danych utraconych w wyniku katastrofy lub awarii sieci. Jeśli nie możesz tego zrobić, to zostaniesz z bardzo mało danych, które mogą być odzyskane, a to nie jest to, co każde przedsiębiorstwo chce. W tym artykule omówimy niektóre z zalet odzyskiwania danych z macierzy RAID, a następnie omówimy, w jaki sposób nowa technologia, znana jako LRA (lerayards interface), może pomóc odzyskać jeszcze więcej danych niż stare podejście do odzyskiwania danych z wykorzystaniem starego systemu plików lub informacji o lokalizacji plików.

Odtwarzanie danych z macierzy RAID 0,1 w skuteczne triki.

Stary system plików: Korzystanie z systemu plików podejście do odzyskiwania macierzy RAID nie jest tak naprawdę najbardziej efektywny sposób robienia rzeczy, jeśli próbujesz odbudować całe dane, które zostały utracone. Problemem jest to, że systemy plików nie dokładnie daje dużo elastyczności, gdy próbujesz odbudować dane, które zostały utracone i nie jest również kwestia, że pliki mogły zostać przeniesione w trakcie procesu odzyskiwania. Mając to na uwadze, wydaje się, że byłoby to łatwiejsze i bardziej wydajne, aby po prostu użyć tradycyjnego podejścia systemu plików. Jest to powód, dla którego twórcy systemów RAID, takich jak seria RAIDxy, zaczęli opracowywać nowy interfejs dla wszystkich swoich urządzeń, który pozwoliłby na odzyskiwanie plików i systemu z macierzy RAID. To co zrobili to nazwali swój nowy interfejs LRA.

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID 0+1 komu można powierzyć takie usługę.

LRA Firmware: Jeśli chodzi o nową metodę odzyskiwania macierzy raid, jest ona faktycznie dość łatwa w użyciu dzięki obfitej ilości dokumentacji, która jest obecnie dostępna. To, co musisz zrobić, to pobrać oprogramowanie do odzyskiwania macierzy raid, a następnie zainstalować je na laptopie lub komputerze stacjonarnym. Po zainstalowaniu go, będziesz chciał otworzyć panel sterowania, a następnie kliknij na „Raid Manager”. Po wykonaniu tych czynności, powinieneś zobaczyć ikonę na pasku zadań dla urządzenia sieci mesh. Kliknij na to, a następnie kliknij na przycisk dodaj, aby dodać urządzenie odzyskiwania macierzy raid matrix.

Przywracanie danych z macierzy RAID nakłady oraz perspektywy.

si-oprogram: To było rzeczywiście trochę niespodzianką dla mnie, bo po przeczytaniu o tym szczególnym odzyskiwania danych z Macierzy raid nie jest podejście, ja całkowicie zapomniał o nim. Jednakże, po skonfigurowaniu menedżera raid, odkryłem, że to była w rzeczywistości bardzo metoda, że potrzebowałem w celu odzyskania wszystkich moich utraconych danych! Miłą rzeczą w tym szczególnym oprogramowaniu jest to, że oprogramowanie obsługuje wszystkie problemy, które napotykamy z awarii dysku, w tym striping, defragmentacji i deduplikacji. Wszystko, czego brakowało dla mnie był jakiś rodzaj interfejsu, który pozwoliłby mi faktycznie zobaczyć zdrowie dysków i przetestować wydajność dysków.

Jest to właściwie bardzo dobra rzecz, jeśli chodzi o to oprogramowanie. Gdybym miał wybierać pomiędzy dwoma podobnymi produktami, mógłbym zagłosować na Raid Matrix Pro zamiast Recovery Tool. Zamierzam jednak przyznać mu pięć gwiazdek, ponieważ oprogramowanie jest naprawdę bardzo dobrym produktem do użycia, jeśli rozważasz użycie Raid Matrix do odzyskania swoich ważnych plików danych. Oprogramowanie nie jest zbyt trudne do zainstalowania i zainstalowało się szybko. Po zakończeniu instalacji, byłem w stanie uruchomić serwer i wtedy wszystko zaczęło działać bardzo płynnie.

Jedynym problemem, jaki mam, jest to, że komputer ma problem z uruchomieniem się. Trwa to około dziesięciu minut, zanim system operacyjny faktycznie uruchomi się i będzie działał prawidłowo. Szukałem sposobu, aby to odejść i szukałem informacji na temat najlepszych rozwiązań dla tego konkretnego problemu. Po przeprowadzeniu wielu badań, wydaje się, że najlepszym rozwiązaniem tego problemu jest Danych Z macierzy raid recovery Jest.

Przywracanie danych z macierzy RAID 0+1 w gwarantowana polityka.

Minęło trochę czasu odkąd przetestowałem którykolwiek z trybów operacyjnych na rynku, więc jestem bardzo zadowolony, że zdecydowałem się spróbować Danych Z raid recovery Jest. Instrukcje dotyczące oprogramowania są bardzo łatwe do naśladowania. Nawet jeśli wystąpiło kilka problemów, które napotkałem, okazało się, że problem dotyczył procesu uruchamiania, a nie całego programu. Proces odzyskiwania był wystarczająco łatwy do obsługi, chociaż było kilka razy, kiedy byłem trochę niecierpliwy i próbowałem przejść do następnego kroku zbyt szybko.

W ciągu kilku minut odzyskałem dane i byłem w stanie przywrócić cały serwer z kopii zapasowej, którą wykonałem przy użyciu funkcji odzyskiwania danych. Jestem bardzo zadowolony, że zdecydowałem się wypróbować PCA Danych ZROBII. Udało im się odzyskać większość danych, a także skrócić czas potrzebny do uruchomienia mojego serwera. Dzięki temu zmniejszył się również czas przestoju mojego serwera, co jest bardzo ważne, ponieważ moja firma w dużej mierze opiera się na mojej stronie internetowej. Jeśli zastanawiasz się, czy PCA Danych ZROBII sprawdzą się w Twoim środowisku lub czy powinieneś znaleźć inny produkt do wypróbowania, polecam szybkie przeszukanie Internetu, aby się o tym przekonać.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

Udostępnij

O autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *